Zakładanie działalności

Od czego zacząć

Chcesz otworzyć firmę, ale nie wiesz, od czego zacząć? Dokumenty i formalności wydają się nie mieć końca? A może chcesz się skupić na swoim pomyśle? Jesteś w odpowiednim miejscu, poprowadzimy Cię przez ten proces. Etap zakładania działalności jest niesamowicie ważny. Wielu problemów można uniknąć już w jego trakcie.

Kontakt

Dobre prowadzenie firmy pod kątem prawno-księgowym jest niezbędne już od początku jej istnienia. Zadbaj o to z profesjonalnym zespołem złożonym z prawników i księgowych!

Formalności

Masz pomysł, ale nie wiesz jak się za niego zabrać? Pomożemy Ci z formalnościami! Doradzimy jaka forma prawna będzie dla Ciebie najlepsza, zbadamy ryzyko czekające Twoją firmę i doradzimy jak ich uniknąć. Pomożemy z rejestracją firmy i będziemy wspierać jej działania od pierwszych dni.

Kontakt

Jak poradzić sobie z ciągle zmieniającym się prawem podatkowym? Brak Ci czasu, aby być ze wszystkim na bieżąco? A może chcesz to zostawić specjalistom i zająć się rozwojem firmy? W takim razie jesteś we właściwym miejscu.

Dobrze wiemy jak trudno jest zadbać o księgowość. Nie ważne, czy jesteś stowarzyszeniem, jednoosobową działalnością czy spółką. Zamiast zajmować się rozwojem firmy cały dzień siedzisz w papierkach mając nadzieję, że są dobrze wypełnione. To nie o to w tym chodzi! Zajmij się prowadzeniem firmy, a księgowość pozostaw nam.