Księgowość i podatki

Pełna księgowość

Prowadzenie pełnej księgowości to obowiązek wielu firm.

Dlatego ważne jest, aby firma za to odpowiedzialna była kompetentna w wielu płaszczyznach. Prowadzenie pełnej księgowości wymaga bowiem precyzji i szczegółowości dokumentacji. Zatem w praktyce, najlepiej powierzyć to odpowiedzialne zadanie profesjonalnemu zespołowi prawników i księgowych.

Już od 499 zł / miesiąc

Kontakt
oferta-zgloszenie

Ryczałt stanowi jeden z najprostszych sposobów rozliczania się z urzędem skarbowym. Opodatkowany zostaje wówczas przychód, który osiągasz w wyniku prowadzonej działalności gospodarczej.

KPiR i ryczałt

Jeżeli rodzaj prowadzonej działalności, z różnych względów, jest wyłączony spod możliwości ryczałtu, wówczas pozostaje nam zastosowanie KPiR. Księga Przychodów i Rozchodów to także jedna z prostszych metod rozliczenia z US. Tutaj do wyboru mamy dwie opcje:

  • rozliczenia na zasadach ogólnych (17% lub 32%)
  • Zastosowanie podatku liniowego (19%)

Niestety bez konsultacji nie ma możliwości stwierdzić, która forma będzie dla Ciebie najbardziej opłacalna. Sytuacja każdego przedsiębiorcy jest inna, dlatego bardzo ważna jest odpowiedzialna analiza Kancelarii Podatkowej. Umów się już teraz.

Już od 199 zł / miesiąc

Kontakt

Jak poradzić sobie z ciągle zmieniającym się prawem podatkowym? Brak Ci czasu, aby być ze wszystkim na bieżąco? A może chcesz to zostawić specjalistom i zająć się rozwojem firmy? W takim razie jesteś we właściwym miejscu.

Dobrze wiemy jak trudno jest zadbać o księgowość. Nie ważne, czy jesteś stowarzyszeniem, jednoosobową działalnością czy spółką. Zamiast zajmować się rozwojem firmy cały dzień siedzisz w papierkach mając nadzieję, że są dobrze wypełnione. To nie o to w tym chodzi! Zajmij się prowadzeniem firmy, a księgowość pozostaw nam.

Bieżąca opieka podatkowa

Prowadząc firmę z reguły chcesz skupić się na jej rozwoju, zamiast na „papierologii”. Jeżeli chciałbyś odciążyć się z tego obowiązku i powierzyć sprawy księgowe profesjonalistom – świetnie trafiłeś.

Doradztwo
prawne

Profesjonalne doradztwo prawne to usługa, która niezwykle cenią nasi klienci. Pozwala ona uniknąć błędów prawnych podczas prowadzenia firmy i księgowości. Odpowiemy na wszelkie pytania z zakresu procedur prawnych, Twoich praw i opracowania pism urzędowych.

Reprezentacja przed US i ZUS

Profesjonalna reprezentacja w imieniu Twoim i Twojej firmy znacząco ułatwi Ci życie i oszczędzi wiele czasu, a dodatkowo ochroni Cię przed negatywnymi konsekwencjami występowania w  postępowaniach przed urzędami.

Kontakt