Organizacje pozarządowe

NGO

NGO to Organizacje Pozarządowe od angielskiego non governmental organisation. Są to wszystkie podmioty, które nie są jednostkami lub organami administracji publicznej oraz których działalność nie jest nastawiona na pozyskanie zysku.

Organizacje

Profesjonalna księgowość – zarówno pełna, jak i uproszczona – jest niezbędna przy zachowaniu pełnej przejrzystości organizacji.

Tyczy się to zarówno stowarzyszeń, fundacji, klubów sportowych, związków, jak i spółdzielni socjalnych.

Kontakt

NGO

W przypadku organizacji pozarządowych niezbędne jest prawidłowe rozliczanie dotacji, darowizn i zbiórek.

Przejrzystość prowadzenie działalności wymaga także poprawnego rozliczenia pracowników, projektów, podopiecznych, a także utworzenia planu kont dla NGO.

Pomożemy Twojej organizacji także z raportami OPP oraz obsługą kontroli i audytów wyprowadzenia zaległości.

Kontakt

Jak poradzić sobie z ciągle zmieniającym się prawem podatkowym? Brak Ci czasu, aby być ze wszystkim na bieżąco? A może chcesz to zostawić specjalistom i zająć się rozwojem firmy? W takim razie jesteś we właściwym miejscu.

Dobrze wiemy jak trudno jest zadbać o księgowość. Nie ważne, czy jesteś stowarzyszeniem, jednoosobową działalnością czy spółką. Zamiast zajmować się rozwojem firmy cały dzień siedzisz w papierkach mając nadzieję, że są dobrze wypełnione. To nie o to w tym chodzi! Zajmij się prowadzeniem firmy, a księgowość pozostaw nam.