Biuro Rachunkowe Ełk

O nas

Kompetencje i doświadczenie to nasza siła.

W zakresie świadczonych usług księgowych staramy wyróżniać się wychodzeniem naprzeciw oczekiwaniom klienta, innowacyjnością, ale też świadomością i odpowiedzialnością społeczną. Uważamy, że Kancelaria Podatkowa Tax-Lex może stanowić całkowite nowy wariant na rynku obsługi księgowej firm i organizacji pozarządowych. Klientom oferujemy energię młodej, prężnej firmy, popartą profesjonalizmem i doświadczeniem specjalistów w dziedzinie świadczenia kompleksowych usług księgowych. Kancelaria Podatkowa Tax-Lex to wysoka kultura współpracy, komunikatywność oraz dyspozycyjność. Za cel stawiamy sobie tworzenie trwałych relacji biznesowych opartych na wzajemnym zaufaniu i satysfakcji z pracy. Dzięki doświadczeniu nie boimy się podejmować żadnych wyzwań.

Kamil Kossakowski

Biuro Księgowe Ełk

Kamil Kossakowski

Na Uniwersytecie w Białymstoku ukończył prawo ze specjalizacją w prawie gospodarczym, w Wyższej Szkole Finansów i Zarządzania w Białymstoku ukończył kierunek Analiza finansowa w MśP, a na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim Dziennikarstwo i komunikację społeczną.
Posiada wieloletnie doświadczenie w obszarze księgowości i finansów. Cechuje go umiejętność łączenia wiedzy z kilku dziedzin, a także znajomość i problematyka wielu branż. Uważa, że człowiek uczy się całe życie, dlatego stawia na stałe doszkalanie się i rozwój.

Biuro Księgowe Ełk

Ewelina Kossakowska

W Wyższej Szkole Ekonomicznej w Białymstoku ukończyła kierunek Finanse i bankowość, a także jest absolwentką kierunku Podatki i rachunkowość na Uniwersytecie w Białymstoku. Posiada kilkuletnie doświadczenie związane z obsługą finansów i rachunkowości przedsiębiorstw. Specjalizuje się w zagadnieniach związanych z kadrami i płacami.

Ewewlina Kossakowska