Księgowość online

Zaoszczędź swój czas

Księgowość przez internet to przede wszystkim oszczędność czasu, który normalnie poświęciłbyś na dojazdy do biura w celu przywiezienia dokumentów. Obecnie wszystkie zadania biura rachunkowego można wykonać zdalnie na podstawie dokumentacji elektronicznej, co gwarantuje Ci lepszy czas realizacji, przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości usługi.

Kontakt

Bezpieczeństwo najważniejsze

Księgowość online to także bezpieczeństwo. Aktualnie jest to nawet bardziej bezpieczne niż księgowość tradycyjna, ponieważ wszystkie dokumenty składane do urzędów i tak trafiają tam w formie elektronicznej. Wykorzystanie oprogramowania szyfrującego, oraz podpisów elektronicznych pozwala uwiarygodnić dokumenty równie skutecznie, co z wykorzystaniem podpisu i pieczątki w księgowości tradycyjnej.

Kontakt

Jak poradzić sobie z ciągle zmieniającym się prawem podatkowym? Brak Ci czasu, aby być ze wszystkim na bieżąco? A może chcesz to zostawić specjalistom i zająć się rozwojem firmy? W takim razie jesteś we właściwym miejscu.

Dobrze wiemy jak trudno jest zadbać o księgowość. Nie ważne, czy jesteś stowarzyszeniem, jednoosobową działalnością czy spółką. Zamiast zajmować się rozwojem firmy cały dzień siedzisz w papierkach mając nadzieję, że są dobrze wypełnione. To nie o to w tym chodzi! Zajmij się prowadzeniem firmy, a księgowość pozostaw nam.

saldeo_img

Czym jest Saldeo?

Saldeo to nowoczesna, wielofunkcyjna platforma, którą wykorzystujemy w celu ułatwienia pracy z Wami – klientami.

Dzięki temu rozwiązaniu, będziesz mógł:

  • Przesłać wszelkie dokumenty elektronicznie do biura księgowego
  • Wystawić faktury wewnątrz Saldeo
  • Dodać adnotacje do przesłanych dokumentów
  • Zdefiniować faktury cykliczne co zmniejsza nakład pracy nad comiesięcznym wystawianiem dokumentów sprzedaży
  • Definiować i przeglądać relacje z kontrahentami

Dzięki temu oprogramowaniu obsługa księgowości będzie przyjemnością, a nie przykrym obowiązkiem.